Zmiana na lato?

Lato to czas długich gorących dni, a wraz z nimi odsłaniania wcześniej niewidocznych części ciała. To czas niezwykłego powiewu świeżości, a często też mniejszych i tych większych zmian. Jeśli ktoś z Was bądź Waszych znajomych czuje potrzebę zmiany zewnętrznej i marzycie o ozdobieniu swojego ciała artystycznym i nietuzinkowym tatuażem, taka wizja może ziścić się już wkrótce. Mam dla Was ciekawą i oryginalną propozycję 🙂

Konkurs – wygraj tatuaż-mandalę

Zapraszam do udziału w mini-konkursie, którego główną nagrodą będzie wykonany przeze mnie tatuaż przedstawiający poniższą mandalę:

To praca autorska, pociągnieta obserwacją, wydobyta z własnych przekonań, formy geometrycznej jako bazy, pogłębiana i zachęcająca optycznym złudzeniem. Jej sterem są uczucia, spokój, piękno i wytrwałość.

Wierzę, że przedstawiona w formie tatuażu, zaowocuje niesamowitym, głębokim i zawsze cieszącym oko dziełem. Zachęcam Was do zapoznania się ze specyfiką wykonywanych przeze mnie tatuaży (w zakresie przygotowań, higieny i bezpieczeństwa w czasie pracy):

Co trzeba zrobić, by wygrać tatuaż-mandalę?

To bardzo proste, wystarczy udostępnić konkursowy post na Facebooku i oznaczyć osobę, która Twoim zdaniem zasłużyła na tę nagrodę, a także napisać uzasadnienie w komentarzu. Spośród oznaczonych osób, wybiorę jedną szczęśliwą, która otrzyma wykonany przeze mnie tatuaż-mandalę.

 

Tatuaż zostanie wykonany w dniach 17 lub 18 lipca
w Studiu Tatuażu w Gdańsku przy ul. Ogarna 98,
przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa i higieny
w związku z istniejącą epidemią COVID-19.

Tatuaż przeznaczony jest dla osoby pełnoletniej.

Serdecznie zapraszam! 🙂