Tatuaż męski – ulubione motywy

Rodzajów i motywów tatuażu jest obecnie bez liku: czarno-biały, kolor w pełnej palecie, motywy roślinne, portrety, ostatecznie Cover up… Oczywiście często panie i panowie mają inne preferencje i upodobania w zakresie motywu tatuażu. I tak, kobiety zdecydowanie bardziej skłaniają się ku delikatnym wzorom czy motywom kwiatowym, mężczyźni zaś wybierają ostrzejsze, często mroczniejsze opcje. Co jeszcze jest istotnym wyznacznikiem przy wyborze motywu tatuażu? Oczywiście pasja, hobby. U mężczyzn zatem możemy się spodziewać motywów związanych z motoryzacją. Sprawdzony i świetnie prezentujący się tatuaż męski to np. motyw z klasycznym samochodem. Bardzo lubiane i popularne modele aut to m.in. Audi Quattro i DeLorean DMC.

Alicja Mazur miała przyjemność wykonać niedawno tatuaż przedstawiający model Audi Quattro. Prezentujemy kilka zdjęć z sesji (przygotowanie projektu i wykonanie tatuażu):

tatuaż męski_Alicja Mazur
tatuaż dla mężczyzn
tatuaż męski
tatuaż dla mężczyzn_Alicja Mazur
Alicja Mazur tattoo
tatuaż męski Alicja Mazur

Tatuaż z Audi Quattro

Tatuaż na przedramieniu Marka z Rodak Motors stanowi unikatową kompozycję motoryzacyjną. Możemy zobaczyć w nim model Audi Quattro, obrotomierz samochodowy oraz sprężyny zaworowe. Te wszystkie elementy łączą się w spójną, oryginalną całość.

 

Zobaczcie na filmie jak przebiegała praca w mazurskim studio 🙂

alicja mazur tattoo

Jak oceniacie efekt końcowy?

Naszym zdaniem tatuaż prezentuje się rewelacyjnie, a wyrazista buzująca czerwień czyni go jeszcze bardziej niepowtarzalnym. Jesteśmy pewni, że twórcy tego legendarnego samochodu poczuliby się dumnie widząc go w takiej formie. Nic, tylko zrealizować u Alicji podobne, wymarzone dzieło na swoim ciele 🙂

Możecie mieć pewność, że wspólnie szczegółowo omówicie projekt, wybierzecie najlepszą dla Was opcję, a tatuaż będzie wykonany z najwyższą starannością i artyzmem. Przy odpowiedniej pielęgnacji i ostrożności efekt gwarantowany na długie lata.

 

Zapraszamy do odwiedzenia galerii prac Alicji oraz do kontaktu 🙂